Ana sayfa ÜrünlerBilgisayar Sunucu Donanımı

Otomatik Güçlü PowerEdge R730xd Bilgisayar Raf Tipi Sunucu - Güncelleme Özelliği

Otomatik Güçlü PowerEdge R730xd Bilgisayar Raf Tipi Sunucu - Güncelleme Özelliği

Powerful PowerEdge R730xd Computer Rack Server With Auto - Update Feature

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dell
Model numarası: PowerEdge R730xd

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Köpüklü Standart Karton Kutu
Ödeme koşulları: T/T
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: PowerEdge R730xd Raf Tipi Sunucu Ağ denetleyicisi: 4 1 Gb, 2 10 Gb
Yükseklik: 8,73 cm (3,44 inç) Genişlik: 44,40 cm (17,49 inç)
Derinlik: 68,40 cm (26,92 inç) Dahili çift SD modülü: Tek Aygıt Veri Düzeltme (SDDC)
Vurgulamak:

bilgisayar sunucusu makinesi

,

ticari sunucu

PowerEdge R730xd Raf Tipi Sunucu

İş yükü işlemesini hızlandırın

Yeni 13. nesil PowerEdge sunucu ailesindeki güçlü PowerEdge R730xd, üstün depolama esnekliği ve verimlilik sunar. İsteğe bağlı sunucu içi karma depolama yapılandırmasıyla, yalnızca katmanlamayı desteklemekle kalmaz, aynı zamanda çift 2U sistemde 28 adede kadar sabit sürücünün (18 1.8 inç SATA SSD'ler dahil) büyük kapasitesiyle depolama kapasitesi sağlar. , performans ve maliyet dengesi.

Her yerde, her zaman her yerde flaş: Flaşı destekleyen yeni yapılandırmalar, geliştirilmiş uygulama performansı için hızlı veri erişimi sağlar. Bu yapılandırmalar, 1.8 "SATA SSD, 12 Gb SAS SSD ve SAN ve SanDisk DAS Önbellek uygulama hızlandırma teknolojisi için isteğe bağlı Dell Fluid Cache içeren ultra yüksek performanslı bir NVMe Express Flash PCIe sürücü içerir.
Uygulama performansını en üst düzeye çıkarmak için katı hal sürücülerin esnek kullanımı. Artık, 4 SSD + 20 sabit sürücünün, 8 SSD + 16 sabit sürücünün veya 12 SSD + 12 sabit sürücünün performansını en üst düzeye çıkarmak için esnek bölmeli ve çift PERC kartlı yarıiletken sürücüleri esnek bir şekilde kullanabilirsiniz.
"Sıcak" verileri önbelleğe almak için flash sürücüler ve 48 TB3'e kadar sunucu tabanlı depolama kapasitesi için NL-SAS / SATA sabit sürücüleri kullanarak veritabanı performansını iyileştirin.
NVMe sürücülerini Dell önbellekleme çözümleri ile birleştirerek OLTP uygulamalarının paralel kullanımını ve sistem yanıtını artırın.
Geleneksel sabit diskleri katı hal flash sürücülerle birleştirerek, gerektiğinde verilerin kullanılabilir olmasını sağlayarak, bir hizmet olarak BT (XaaS) sağlayıcıları, büyük veri (Hadoop) kullanıcıları ve barındırma için verimli, yüksek performanslı bir manzara sağlayarak Genişletilmiş depolama
PowerEdge r730xd Raf Tipi Sunucu - İş Yükü İşlemesini Hızlandırır
Birleşik iletişim ve işbirliği

Arttırılmış ağ çıkışı ve Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesi ile PowerEdge R730xd, SharePoint, Lync, Exchange ve birleşik işbirliği ortamları için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunar.

Depolama sürücüsü kapasitesi, önceki nesillere göre% 33 oranında artmış ve böylece daha fazla ve daha düşük maliyetli posta kutularını desteklemektedir.
Bellek bant genişliği önceki nesillere göre% 15 arttı, bu nedenle yanıt süresini azaltıyor ve Dell'in ağ bağdaştırıcısı seçiminden gelen özelleştirilebilir verimlilikle IO performansını artırmaya yardımcı oluyor.
12 Gb PERC9 RAID denetleyicisiyle, önbellek ve verim önceki nesle kıyasla iki katına çıkar ve böylece Exchange'in genel performansı artırılır.
Daha fazla sayıda sanal makineyi daha fazla sayıda fiziksel işlemci çekirdeğine doğrudan eşleyerek Lync performansını sanal ortamlarda optimize edin.
PowerEdge r730xd Raf Tipi Sunucu - Depolama Sanallaştırma
Depolama sanallaştırma

Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v4 ürün ailesinde, her bir yuva, günümüzün sanal ortamlarındaki Yerel depolama alanındaki çeşitli iş yüklerini (sanal dahil) desteklemek için gerekli döngüleri ve konuları sağlayan en fazla 22 çekirdek içerir. Bu dağıtımları daha da geliştirmek için, R730xd'ye aşağıdaki özellikler eklenmiştir:

DDR4 RAM: Düğüm başına daha fazla, daha büyük ve daha yüksek performanslı sanal makineleri destekler, önceki nesil DDR3 RAM'den% 30 daha az güç tüketir
Çok Modlu RAID Denetleyici: Depolama bant genişliği önceki nesillerin iki katıdır
Microsoft Depolama Alanları, VMware® Virtual SANTM (vSAN) ve OpenStack Ceph gibi yazılım tanımlı depolama (SDS) çözümleri ile uyumludur
BT yönetimi görevlerini basitleştirin ve otomatikleştirin

Veri merkezi sunucularınızı istediğiniz şekilde yönetin: tümü kendi tercihinize göre ayrı yönetim, merkezi yönetim, yerinde yönetim, uzaktan yönetim veya akıllı telefonunuzla yönetim. Birleşik bir yönetim yaklaşımı ve üçüncü taraf entegrasyonu, PowerEdge sunucularının sorunsuz yönetimini sağlar.
Basitleştirilmiş yönetim
Dell OpenManage'ın tüm portföyü boyunca Yaşam Döngüsü Denetleyicisi ile Entegre Döngüsü Uzaktan Erişim Kontrol Cihazı (iDRAC) ve tümleşik güvenilir ve zaman kazandıran yönetim yetenekleri ile yerleşik zekaya sahip PowerEdge sunucularının basitleştirilmiş yönetimi.
Ajan yönetimi
Yaşam Döngüsü Denetleyicisi olan iDRAC8, sunucuların ve dahili depolama aygıtlarının gerçek zamanlı izlenmesi için aracısız yönetim özelliğine sahiptir. Ayrıca, sunucu işletim sistemine, ek bakım gerektiren ve değerli CPU zamanı alan bazı ajanlar kurmak zorunda kalmadan, sunucu sağlığını, çoklu dahili parametreleri ve sistem performansını izler.
Yaşam Döngüsü Denetleyicisi
Yaşam Döngüsü Denetleyicisi, veri merkezi verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve isteğe bağlı olarak veri merkezine eklenen tüm yeni Dell PowerEdge sistemlerini otomatik olarak envanterlemek, izlemek ve güncellemek için isteğe bağlı dağıtım, güncelleme ve destek sağlar. Sistem yönetimi yetenekleriyle birleştirildiğinde geleneksel medya tabanlı sistem yönetimi araçlarına ve yardımcı programlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran kalıcı yönetilen yerleşik depolama içerir.
Sıfır kontak otomatik dağıtım
Sıfır dokunuşlu otomatik dağıtım, Dell sunucularını bulmak ve otomatik olarak yapılandırmak için dahili ağda belirli bir yerde bulunan bir yapılandırma dosyasını kullanarak keşif süresini azaltır ve manuel giriş hatalarını azaltır. Yöneticilerden en iyi şekilde yararlanmak için raflara ve kablolara sahip olmaları gerekir.
Sunucu otomatik güncelleme
Sunucu otomatik güncelleme özelliği, sunucuyu iç ağda belirli bir yerde depolanan ürün yazılımı taban çizgisi ile senkronize ederek donanım yazılımı güncellemelerini basitleştirir.
Teknik destek raporu
İDRAC'ın desteklediği Otomatik Bakım, 5.000'in üzerinde kritik sistem parametresini izleyen ve sunucu sorunlarını tanımlamak ve çözmek için gereken süreyi azaltmaya yardımcı olan sürekli güncellenen bir sağlık ve durum raporudur.
PowerEdge r730xd Raf Tipi Sunucu - İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyin ve yönetin
İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyin ve yönetin

Yerel ve uzaktan yönetim seçeneklerinizi ayarlayarak sisteminizi akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya sistem seviyesinden yönetebilirsiniz.
Uzak sisteminizi yakından izlemek için akıllı telefonunuzu OpenManage Mobile uygulamasıyla kullanın veya iDRAC Quick Sync özelliğini kullanarak durum raporlarına ve günlüklerine erişmek için Near Field Communication (NFC) aracılığıyla sunucuya bağlanın.
İDRAC Direct Connect özelliğini kullanarak BIOS, iDRAC, PERC, anakart yerleşik yerel alan ağı (LOM) ve ağ kartı (NIC) güncellemeleri için yapılandırma dosyalarını yüklemek için bir USB çubuğu kullanın.
Güvenilir "sistem seviyesi" yönetimi için dizüstü bilgisayarı USB üzerinden belirli bir sunucunun yerleşik iDRAC8 yönetim konsolu arayüzüne bağlayın.
BT servis dağıtımını hızlandırın

Altyapı yapılandırmasını basitleştirin, iş yükü dağıtımını hızlandırın ve Active System Manager'ın birleşik konsolu ve son derece sezgisel kullanıcı arayüzü ile BT hizmet sunumunu basitleştirin. Aşağıdaki özelliklere sahip gelecek nesil PowerEdge sunucuları için geliştirilmiştir:
Şablon tabanlı sunucu ve G / Ç yapılandırması, kimlik yönetimi ve servis taşıma yetenekleri
Sürekli genişleyen kullanıma hazır şablon kütüphanesi ile hızlı iş yükü dağıtımı
Red Hat ve VMware çözümleri dahil olmak üzere hem Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) hem de Hizmet Olarak Platform (PaaS) desteği sunan bulut desteği
PowerEdge r730xd Raf Tipi Sunucu - Geleceğe hazır veri merkezlerini destekler
Geleceğe hazır veri merkezleri için destek

R730xd, 2U'luk bir sunucuda GB başına fiyat / performans oranı elde etmek için birden fazla terabayt depolama alanı kaplayan yeterli ölçeklendirme kapasitesi sağlar. Ayrıca, aşağıdaki özelliklerle sağlanacak veri merkezini desteklemek için gereken kullanılabilirliği ve verimliliği sağlar:
İki Intel® Xeon® E5-2600 v4 işlemci (CPU başına 22 çekirdeğe; sunucu başına 44 çekirdeğe kadar)
1,5 TB'a kadar bellek için 24 DIMM yuvası
Yedek güç kaynağı ünitesi (PSU)
Çalışırken değiştirilebilir ve değiştirilebilir PSU'lar, sabit sürücüler ve fanlar
Başarısız güvenlik hipervizörleri için çift SD kart seçenekleri
Temiz hava 2.0 konfigürasyonu

Teknik parametreler


İşlemci seçeneği
Intel® Xeon® İşlemci E5 2600 v4 Ürün Ailesi
İşletim sistemi seçenekleri (Dell, Windows 10 Professional'ı önerir.)
Microsoft® Windows Server® 2008 R2
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2012 R2
Novell® SUSE® Linux Kurumsal Sunucu
Red Hat® Kurumsal Linux
VMware® ESX®
Chipset seçeneği
Intel® C610 Serisi Chipset
Hafıza seçeneği 1
1,5 TB'a kadar (24 DIMM yuvası): 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB DDR4 (2400 MT / s'ye kadar)
Gömülü hipervizör (isteğe bağlı)
Desteklenen isteğe bağlı hipervizörler:
Microsoft® Windows Server® 2008 ile Hyper-V®
VMware® vSphere® ESXiTM
Citrix® XenServer®
depolama
SAS, SATA, Nearline SAS, Katı Hal Sürücüsü, PCIe SSD:
18 1.8 "960 GB SATA SSD'ler = 8 3,5" SATA / nearline SAS sürücüleri dahil, 81 TB'a kadar
24 2,5 "1,8 TB çalışırken değiştirilebilir SAS sürücüsü ve iki 2,5" 1,8 TB çalışırken değiştirilebilir SAS sürücüsü dahil 46,8 TB'a kadar
12 3,5 "8 TB nearline SAS sürücüler = 4 3,5" 8 TB nearline SAS ve 2 2,5 "1,8 TB SAS sürücüler veya SSD'ler dahil olmak üzere 131,6 TB'a kadar
Sürücü bölmesi
Dahili sabit sürücü yuvası ve çalışırken değiştirilebilir arka panel:
18 1.8 inç'e kadar katı hal sürücüsü: SATA
En çok 24 2,5 "+ 2 2,5" sabit sürücü: SAS, SATA, nearline SAS katı hal sürücüleri: SAS, SATA, en fazla 4 NVMe Express Flash PCIe
16'ya kadar 3.5 "+ 2 2.5" sabit sürücü: SAS, SATA, nearline SAS katı hal sürücüleri: SAS, SATA
Öğe içeren yuva
Yuva 1: yarım uzunluk, yarım yükseklik, 3. nesil PCIe x8 (x16 arayüzü), yarım yükseklik braketi
Yuva 2: yarım uzunluk, yarım yükseklik, 3. nesil PCIe x8 (x16 arayüzü), yarım yükseklik braketi
Yuva 3: yarım uzunluk, yarım yükseklik, 3. nesil PCIe x8 (x16 arayüzü), yarım yükseklik braketi
Yuva 4: tam uzunluk, tam yükseklik, 3. nesil PCIe x16 (x16 arayüzü)
Yuva 5: tam uzunluk, tam yükseklik, 3. nesil PCIe x8 (x16 arayüzü)
Yuva 6: tam uzunluk, tam yükseklik, 3. nesil PCIe x16 (x16 arayüzü)
Özel RAID kartı
RAID denetleyicisi
Yerleşik:
PERC H330
PERC H730
PERC H730P
Dış:
PERC H830
Ağ denetleyicisi
4 1 Gb, 2 10 Gb
İletişim seçeneği
Broadcom® 5719 Dört Bağlantı Noktalı 1 Gb NIC
Broadcom 5720 Çift Bağlantı Noktası 1 Gb NIC
Broadcom 57810 Çift Bağlantı Noktalı 10 Gb DA / SFP + CNA
Broadcom 57810 Çift Bağlantı Noktalı 10 Gb Base-T Ağ Adaptörü
Intel® Ethernet I350 Çift Bağlantı Noktası 1 Gb Sunucu Adaptörü
Intel Ethernet I350 Dört Bağlantı Noktalı 1 Gb Sunucu Adaptörü
Intel Ethernet X540 Çift Bağlantı Noktalı 10 G BASE-T Sunucu Adaptörü
Mellanox® ConnectX®-3 Çift Bağlantı Noktalı 10 Gb Doğrudan / SFP + Sunucu Ağ Adaptörü
Mellanox ConnectX-3 Çift Bağlantı Noktalı 40 Gb Doğrudan / QSFP Sunucu Ağ Adaptörü
Emulex® LPE 12000 Tek Bağlantı Noktalı 8 Gb Fiber Kanal HBA
Emulex LPE 12002 Çift Bağlantı Noktalı 8 Gb Fiber Kanal HBA
Emulex LPe16000B Tek Bağlantı Noktalı 16 Gb Fiber Kanal HBA
Emulex LPe16002B Çift Bağlantı Noktalı 16 Gb Fiber Kanal HBA
Emulex OneConnect OCe14102-U1-D Çift Bağlantı Noktalı PCIe 10 GbE CNA
QLogic® 2560 Tek Bağlantı Noktalı 8 Gb Fiber Kanal HBA
QLogic 2562 Çift Bağlantı Noktalı 8 Gb Fiber Kanal HBA
Qlogic 2660 tek bağlantı noktalı 16 GB Fiber Kanal HBA, tam boy
Qlogic 2662 Çift Bağlantı Noktalı 16 GB Fiber Kanal HBA, Tam Boy
Güç seçeneği 2
1.100 watt AC, 86 mm 13. nesil (Platinum +)
1.100 watt DC, 86 mm 12. nesil (altın sınıf)
750 watt AC, 86 mm 12. nesil (Platin)
750 watt AC, 86 mm 12. nesil (elmas sınıfı)
495 watt AC, 86 mm 12. nesil (Platin)
Kullanılabilirlik
ECC hafızası
Çalışırken değiştirilebilir sabit sürücü
Çalışırken değiştirilebilir yedek soğutma sistemi
Çalışırken değiştirilebilir yedek güç kaynağı
iDRAC8
Dahili çift SD modülü
Tek Aygıt Veri Düzeltme (SDDC)
Yedek parça sütun
Yüksek kullanılabilirlikli kümeleme ve sanallaştırma desteği
Proaktif sistem yönetimi hatırlatması
Yaşam Döngüsü Denetleyicisi ile iDRAC8
Şasi öğeleri içerir
Yükseklik: 8,73 cm (3,44 inç) x Genişlik: 44,40 cm (17,49 inç) x D: 68,40 cm (26,92 inç)

İletişim bilgileri
Shenzhen How does Electronic Commerce Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler