Ana sayfa ÜrünlerPC Masaüstü Bilgisayarı

İsteğe Bağlı Dokunmatik Ekranlı Windows 8.1 OptiPlex 3030 Hepsi Birarada

İsteğe Bağlı Dokunmatik Ekranlı Windows 8.1 OptiPlex 3030 Hepsi Birarada

Windows 8.1 OptiPlex 3030 All In One Desktop With Optional Touch Screen

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Dell

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Köpüklü Standart Karton Kutu
Ödeme koşulları: T/T
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: İsteğe Bağlı Dokunmatik Ekranlı OptiPlex 3030 Hepsi Birarada Masaüstü Özellik 1: En yüksek verimlilik için kapsamlı performans
Özellik 2: Verilerinizi korumalı tutun Özellik 3: Ortak çalış, oluştur, bağlan
Vurgulamak:

güçlü masaüstü bilgisayar

,

kompakt masaüstü bilgisayar

İsteğe Bağlı Dokunmatik Ekranlı OptiPlex 3030 Hepsi Birarada Masaüstü

Kolaylaştırılmış yönetilebilirlik.

Windows 8.1 ile birlikte sunulmaktadır. Fareniz olmadan kolayca gezinmek için isteğe bağlı bir dokunmatik ekrana sahip olan OptiPlex 3030 Hepsi Bir Arada masaüstü ile çalışma alanınızı karışıklıktan kurtarın.

Özellikler


İşletim sistemi

Windows 10 Pro'da bulunur - sorunsuz, çok yönlü bir PC deneyimi için.


Comprehensive performance for peak productivity

En yüksek verimlilik için kapsamlı performans

Çok yönlü kullanım, güçlü performans: Temel özellikler ve güvenilir araçlar bu hepsi bir arada aygıtı ofis ortamınız için çok yönlü bir kullanım haline getirir. OptiPlex 3030 Hepsi Bir Arada, bilgi noktaları, check-in hizmetleri, dijital tabelalar ve ortak çalışma araçları için mükemmel bir çözüm sunar. En fazla 4. Nesil Intel® Core ™ i5 işlemci ile üretkenliği artırın ve 1 GB'lik ayrı grafik seçeneğiyle grafik performansını artırın. Katı hal ve hibrit seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli sabit sürücü türleri ve boyutları arasından seçim yapın. Ayrıca, OptiPlex 3030 Hepsi Birarada, geri dönüştürülmüş elektronik malzemelerden üretilen UL-Çevre Sertifikalı kapalı devre plastiklerle yapılan tek hepsi bir arada üründür.LCD netliği: Windows 10 Pro'yu 1600 x 900 çözünürlük ve canlı bir görünüm için kenardan kenara cam sunan 19,5 inç LCD ekranda gezinin. İsteğe bağlı dokunmatik ekranla, basit bir dokunuşla sıkmak, uygulamalar ve pencereler arasında gezinebilirsiniz, kaydırın veya kaydırın Yerleşik VESA montaj özelliği, OptiPlex 3030 Hepsi Birarada ürününü duvara yerleştirerek masa üstü alanından tasarruf etmenizi sağlar.


Verilerinizi korumalı tutun

Sınıfının en iyisi güvenlik: Kapsamlı güvenlik ve şifreleme çözümleri, verilerinizi masaüstünüzden, harici medyadan buluta kadar korur. Dell Data Protection | Son kullanıcıları veya mevcut BT işlemlerini aksatmadan, aygıtlar arasında veri şifrelemeyi merkezi olarak yönetin | Şifreleme (DDP | ​​E). Gelişmiş kimlik doğrulama seçenekleri ve önde gelen kötü amaçlı yazılım önleme ile güvenliği sıkın.

Değerli özellikler: Dell Data Protection ile sistemlere ve bilgilere erişimin kontrolünü elinizde tutun | Tek oturum açma ve kimlik doğrulama yönetimi için Güvenlik Araçları. Güvenilir Platform Modülü (TPM) ek bir veri koruma katmanı ve güvenli kimlik bilgileri kaydı sunar.

Yatırımınızı koruyun: Sisteminizi bir K-Lock ve Lockable Port Cover ile fiziksel olarak emniyete alın.


Ortak çalış, oluştur, bağlan

Etkili bir şekilde paylaşın: Veri aktarımları, yüksek hızlı USB 3.0 desteği ile hızlı ve yanıtlıdır. Uyumlu harici monitörlere ve projektörlere kolay bağlantı için sunumlarınızı VGA bağlantı noktasıyla paylaşın.

Netlikle bağlantı kurun: HD 720p web kamerası, Microsoft® Lync®, Lync onaylı kulaklıklar veya evrensel kulaklık desteği ile yüz yüze çalışın ve dijital mikrofon ve dahili hoparlörler ile ağınız üzerinden net bir şekilde iletişim kurun.

İkinci monitör ekle: İkili ekran işlevselliği için ikinci bir monitör ekleyerek çoklu görev yeteneğinizi artırın.

Collaborate, create, connect

Müşteri düzeyinde yönetimi kolaylaştırın

Zahmetsiz yönetim: OptiPlex 3030 Hepsi Birarada ürününüzde eksiksiz bir zaman kazandıran yönetim aracı seti bulunmaktadır. Dell OptiPlex masaüstlerini, kullanım ömrü boyunca ulaştığında yeniden satma veya geri dönüşüm de dahil olmak üzere tüm yaşam döngüleri için yapılandırmak, dağıtmak, yönetmek ve desteklemek için Dell Hizmetlerine güvenin. Bant içi yönetim çözümleriyle, güncellemeler sorunsuz ve sezgiseldir.

Önemli araçlar: Sistemlerin verimli bir şekilde dağıtılması, izlenmesi ve güncellenmesi için Dell'in otomatik araçları ve yardımcı programlarıyla aksaklık süresinden kaçının ve tahminde bulunun. Microsoft System Center ve Dell KACE ile sınıfının en iyisi entegrasyon, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan verimli, merkezi ve otomatik yönetim sunar.


Exceptional stability and support

Olağanüstü stabilite ve destek

Ölçeklenebilir çözümler: Uzun ömürlü ve kapsamlı servis ve destek seçenekleriyle BT ortamınızın istikrarını genişletin

Güvenebileceğiniz güvenirlik: İsteğe bağlı Dell ProSupport ile, beklenmedik bir donanım ve yazılım sorununu gidermek için uzman bir teknisyenin 7 gün 24 saat çevrimiçi veya telefonla olduğunu bilerek güvenle çalışın. Dell Servisleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yapılandırılmış standart bir hepsi bir arada filo oluşturmak için Dell Görüntüleme Servisleri ve Dell Konfigürasyon Servisleri ile OptiPlex 3030 Hepsi Birarada ürününün dağıtımını basitleştirmeye yardımcı olabilir.


Dell OptiPlex 3030 Hepsi Birarada için temel aksesuarlar.

Dell OptiPlex 3030 Hepsi Birarada ürününü kablosuz klavye ve fare, kilitlenebilir bağlantı noktası kapağı ve lazer yazıcıyla tamamlayın. Kasada bu harika ürünleri ve daha fazlasını arayın.

Dell Pro Stereo Kulaklık UC300
Dell Pro Stereo Kulaklık UC300
Optimize edilmiş konforlu bir kulaklıkla işbirliği yapın
önde gelen Birleşik İletişim uygulamaları için.


Sisteminiz Dell'in Temel Garantisi * ile birlikte gelir. Sisteminiz, uzaktan çözülemeyen garanti kapsamında olan bir sorunla karşılaşırsa, Dell sisteminizin onarılması için uygun bir yol sunar.

Sisteminizi kişiselleştirdiğinizde, en eksiksiz destek hizmetini sunan ProSupport Plus ile aşağıdaki diğer destek seçeneklerini bulacaksınız:

Dell ProSupport Plus , Dell'in sorunları çözülmeden önce önlemek ve gerektiğinde sorunları hızla çözmek için PC'ler ve tabletler için * desteği otomatik hale getiren Dell'in üstün destek hizmetidir. Dell'in SupportAssist'i, bir sabit sürücünün veya bataryanın ne zaman bitmek üzere olduğunu algılayacak, otomatik olarak çözüm için bir durum oluşturacak ve müşteriye yeni donanımın yolda olduğunu bildirecektir. ProSupport Plus, ProSupport mühendisleri tarafından 24x7 uzman donanım ve yazılım desteğini, uzaktan tanılama sonrası yerinde * onarımı, yanlışlıkla hasar gören aygıtların onarımını ve veri güvenliğini sağlamak için değiştirdikten sonra sabit sürücüyü tutma yeteneğini bir araya getirir *.

support-services

Dell ProSupport * , donanım ve yazılım zorlukları için 7 gün 24 saat yardım sağlayan ProSupport mühendislerine doğrudan erişim sağlar. Ayrıca, Dell SupportAssist teknolojisi bilgisayarları ve tabletleri uzaktan izler, ortaya çıkan sorunlar için bildirimler sağlar ve bunları çözmek için otomatik olarak bir durum oluşturur. Gerektiğinde, Dell onarımların hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlamak için yerinde * destek sağlayacaktır.

Kazalar meydana gelir ve Dell'in Kaza Sonucu Hasar Hizmeti * ile arıza süresini kısaltabilirsiniz. Elektrik dalgalanması, sıvı dökülmesi veya düşmesi sonucu zarar görmüş bir dizüstü bilgisayarı onaracağız.

İletişim bilgileri
Shenzhen How does Electronic Commerce Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler